פד לעכבר כל מה שצריך לדעת, סוגים, עובי ואיכות המוצר

כללי

פד לעכבר, כן כן גם בשנת 2020 המוצר נפוץ ושימושי, חרף כך שעכברי הלייזר או האינפרה מסוגלים להתמודד היום על עבודה במשטח עץ , יחד עם זאת לפד יתרונות רבים, שימוש בפד אינו שורט לנו את משטח העבודה, התנועה הינה מהירה וסמן העכבר לא נתקע (מכירים את התופעה המעצבנת).

בשוק ישנם סוגים שונים של פדים (מלבניים, מרובעים, עגולים ואורטופדים).
הפג הנפוץ ביותר הינו הפד המלבני בעובי של כחמישה מ"מ. שטח ההדפסה רחב כ 23 ס"מ וכמובן שאיכות ההדפסה היא מהגבוהות בכל הקשור לדפוס על טקסטיל.
נתון חשוב שצריך לקחת בחשבון לפני בחירת טיב החומר הוא אופן החיתוך של הפד (חיתוך לא מיקצועי משאיר קצוות של חוטים פרומים , חיתוך בסכין יעודית לפדים שומרת על מרקם אחיד וללא בעיות.

Read More →

מדוע אנחנו זכינו בזכות לייצר את המדליות הנחשקות לתעשיה האווירית?

כללי

בשוק יש שחקנים חזקים שמתמחים בייצור מדליות וגביעים, כבודם במקומם.
היכולת לקבל מפרט מלקוח לנתח את הצורך, את איכות המוצר והמורכבות של המוצר (יצירת 4 לוגואיים שונים על מדליה ברוחב של חמישה סנטימטרים תוך מתן דגש על דיוק הצבע, איכות החומר, ליטוש ועמידות הם אלו הפרמטרים שאנו לוקחים בחשבון.
אבל קיבלתי מחיר קצת יותר זול ממה שהצעת?
זו שאלה שלבטח שמעתם אותה אין ספור פעמים וניתן לרשום על כך ספרים עבי כרס.
העולם מתחלק לשני סוגי לקוחות אלו שמחפשים את "הזול" שלא מעניין אותם האיכות, לא מעניין אותם שמנכ"ל של תאגיד ענק עוד רגע אמור לקבל את התשורה הספציפית ולא באמת מעניין אותם שהדיסק און קי לא יעבוד (אפילו שרשום עליו 64 גיגה אך בפועל הצ'יפ הוא זיוף אבל הם את שלהם עשו). לכן זיכרו אין שקל בתשעים אגורות ועל איכות משלמים. מבטיח להרחיב על כך בהמשך.

Read More →