המחסור בעקבות נגיף הקורונה

כללי

לקוחות יקרים,
בימים האחרונים אנו רואים יותר ויותר החמרות בנושא ההתקהלות והלחץ שיש ברחובות.
נכון אין להקל ראש כי ראינו מה המצב באיטליה והמצב רק הולך ומחמיר.
לאחורה אני רואה יותר ויותר יבואנים שמנצלים את הסיטואציה וגובים מחירים מטורפים על מסכות ונוזל לחיטוי אלכוג'ל.
אז נכון שיש מחסור אדיר ולכן מעלים מחירים של חומרי הגלם, במקביל להשיג טיסות בהובלה אווירית מהירה זה מצרך יקר בימים אלו כאשר כמעט כל השמיים סגורים, על זה יש להוסיף היטל עומד מס חדש ויקר ביותר שמעלה באופן אוטומטי את המחירים ביבוא. זה ועוד לא חישבנו את העלויות ההקיפות
אגרת רשומון
מיסי נמל
אגרת מחשב
מסמכים
מיסוי על המוצר
הובלה יבשתית
עמלת העברה
מחיר המוצר ועוד…..


אנו רואים שרשתות שונות העלו את המחיר לאלכוג'ל 100CC בצורה הזויה.
בתור יבואן לאור המצב והמחסור החלטתי לעשות קצת סדר ולעדכן לגבי מחירים שנראים לי ראליים נכון להיום 13.03.2020

אלכוג'ל 100 CC לדילרים מחיר כ – 10.46 ש"ח
אלכוג'ל 500CC לדילרים מחיר כ – 31.23 ש"ח
מסכה לפנים FFP3 לדילרים כ – 17 ש"ח (בהתחשב שלא יהיו עליות של היטלים נוספים).
מסכה לפנים FFP2 לדילרים כ- 12 ש"ח לדילרים

אני רואה שאנשי םמוכרים מחירי םשל שתי מסיכות במחיר של למעלה ממאה שקלים
כנל לגבי אלכוג'ל במחירים מטורפים (נכון יש מחסור אדיר ונכון שיש מפעלים בישראל שאין להם את כל חומרי הגלם, לאחד יש בקבוקים אבל אין לו חומר, לשני יש חומר אבל אין בקבוקים וכו…)
כמו כן מחירי האלכול עלו בצורה ניכרת וזו גם הסיבה ליוקר המוצר.

בימים אלו הטסנו מספר משלוחים של מסכות למען הלקוחות שלנו בנועלה יבוא והפצה ואנו בראש ובראשונה נדאג בעדיפות עליונה ללקוחות שמלווים אותנו שנים רבות, ללא ספק עכשיו חובת ההוכחה היא עלינו ולדאוג למצוא פתרונות לאותם לקוחות בזמן משבר ולעשות הכל במסגרת המגבלות האדירות שלנו אל מול השוק.
בתור מנהל החברה אני מבטיח לעשות כל שביכולתי על מנת להקטין עלויות ולספק סחורה במהירות האפשרית הכל בהטסה אווירית ולא ימית מה שמייקר במאות אחוזים את המוצר לבטח לאור "השמיים הסגורים"

Read More →

מדוע אנחנו זכינו בזכות לייצר את המדליות הנחשקות לתעשיה האווירית?

כללי

בשוק יש שחקנים חזקים שמתמחים בייצור מדליות וגביעים, כבודם במקומם.
היכולת לקבל מפרט מלקוח לנתח את הצורך, את איכות המוצר והמורכבות של המוצר (יצירת 4 לוגואיים שונים על מדליה ברוחב של חמישה סנטימטרים תוך מתן דגש על דיוק הצבע, איכות החומר, ליטוש ועמידות הם אלו הפרמטרים שאנו לוקחים בחשבון.
אבל קיבלתי מחיר קצת יותר זול ממה שהצעת?
זו שאלה שלבטח שמעתם אותה אין ספור פעמים וניתן לרשום על כך ספרים עבי כרס.
העולם מתחלק לשני סוגי לקוחות אלו שמחפשים את "הזול" שלא מעניין אותם האיכות, לא מעניין אותם שמנכ"ל של תאגיד ענק עוד רגע אמור לקבל את התשורה הספציפית ולא באמת מעניין אותם שהדיסק און קי לא יעבוד (אפילו שרשום עליו 64 גיגה אך בפועל הצ'יפ הוא זיוף אבל הם את שלהם עשו). לכן זיכרו אין שקל בתשעים אגורות ועל איכות משלמים. מבטיח להרחיב על כך בהמשך.

Read More →

אוזניות אייר פורט בלוטוס TWS I12

כללי

תודה שרכשת את האוזניות אייר פורט בלוטוס.

 • אוזניות TWS I12 איכותיות
 • תדר: 2.4GHZ
 • זמן פעילות: 2-3 שעות
 • זמן "סטנד-ביי" – כ-6 שעות
 • דגם חדש ואיכותי במיוחד

  מידות המוצר (קופסת הטעינה):
  50X30X20 מ"מ

  מידות האריזה:
  100X100X35 מ"מ

  **בונוס בערכה**
 • מגיע עם כיסוי סיליקון לשמירה על קופסת הטעינה
 • מגיע עם "שאקל" לתפיסה ונשיאה

  הפעלה:
  לחיצה אחת – מענה/ניתוק שיחה, הפעלה/עצירת מוסיקה
  2 לחיצות – מעבר שיר/למעלה/למטה
  3 לחיצות – העלאת/הורדת ווליום
  לחיצה של 3 שניות – הפעלת סירי/גוגל אסיסטנט
  לחיצה של 5 שניות – כיבוי 
Read More →

וירוס הקורונה וכיצד זה משפיע על היבוא

כללי

ןירוס הקורונה התגלה לראשונה בסין במחוז וואהן, אז נכון שיש האומרים שאין מדובר במגפה קטלנית ושהסינים שולטים במצב, יחד עם זאת תמונות מהשטח מראות תמונה מדאיגה יותר.
נחזור ליבוא , רבים שואלים האם היבוא מסין יפגע ? אז התשובה היא נורא פשוטה כן. למרות שיצרנים וספקים רבים אמרו שהם חוזרים לפעילות רגילה כבר ב 10.02.2020 מייד לאחר ראש השנה הסיני, לא כל כך מדויק, בשיחות עם יצרנים מסין אנו רואים שהממשל הסיני האריך את זמן השהות בבתים לעוד שבועיים.
מבחינת יבוא עסקים רבים מעדיפים לא לבצע יבוא כרגע מסין מה שאומר שהכלכלה וענף התיירות בהקפאה וניתן לראות שמקומות רבים בסין אינם הומי אדם כבדרך כלל. לגבי יבוא סחורות חשוב לזכור שהוירוס עובר באוויר מדובר בוירוס ולא חיידק. לכן לפי הבנתי סיכוי קלוש שוירוס יעבור במגע עם סחורות. ללא ספק כבר מרגישים במחסורים של סחורות. נמשיך לעדכן

Dear

Appreciate you  care China virus all the time . during government trying every possible means , the virus diagonstics person decrease day by day .all of them under control, the effective medicine comes out also .

After government prolong the holiday for control virus , now . good news comes to us ,  the factory ,bank ,school will run step by step time . (part factory  ,bank ,logistic ,port ,express )Feb 10,(part factory )Feb 17 ,(part factory ,school )March1 , three times the all department will back to recovery . 

Our factory also run since Today ! 

Sorry much because of virus make you worry , but we hope and ensure and confidence China government , we try best follow government and  do well ,under control ,good news comes to us day by day ! 

Welcome anything request contact with us

Read More →

פד לעכבר כל מה שצריך לדעת, סוגים, עובי ואיכות המוצר

כללי

פד לעכבר, כן כן גם בשנת 2020 המוצר נפוץ ושימושי, חרף כך שעכברי הלייזר או האינפרה מסוגלים להתמודד היום על עבודה במשטח עץ , יחד עם זאת לפד יתרונות רבים, שימוש בפד אינו שורט לנו את משטח העבודה, התנועה הינה מהירה וסמן העכבר לא נתקע (מכירים את התופעה המעצבנת).

בשוק ישנם סוגים שונים של פדים (מלבניים, מרובעים, עגולים ואורטופדים).
הפג הנפוץ ביותר הינו הפד המלבני בעובי של כחמישה מ"מ. שטח ההדפסה רחב כ 23 ס"מ וכמובן שאיכות ההדפסה היא מהגבוהות בכל הקשור לדפוס על טקסטיל.
נתון חשוב שצריך לקחת בחשבון לפני בחירת טיב החומר הוא אופן החיתוך של הפד (חיתוך לא מיקצועי משאיר קצוות של חוטים פרומים , חיתוך בסכין יעודית לפדים שומרת על מרקם אחיד וללא בעיות.

Read More →