וירוס הקורונה וכיצד זה משפיע על היבוא

כללי

ןירוס הקורונה התגלה לראשונה בסין במחוז וואהן, אז נכון שיש האומרים שאין מדובר במגפה קטלנית ושהסינים שולטים במצב, יחד עם זאת תמונות מהשטח מראות תמונה מדאיגה יותר.
נחזור ליבוא , רבים שואלים האם היבוא מסין יפגע ? אז התשובה היא נורא פשוטה כן. למרות שיצרנים וספקים רבים אמרו שהם חוזרים לפעילות רגילה כבר ב 10.02.2020 מייד לאחר ראש השנה הסיני, לא כל כך מדויק, בשיחות עם יצרנים מסין אנו רואים שהממשל הסיני האריך את זמן השהות בבתים לעוד שבועיים.
מבחינת יבוא עסקים רבים מעדיפים לא לבצע יבוא כרגע מסין מה שאומר שהכלכלה וענף התיירות בהקפאה וניתן לראות שמקומות רבים בסין אינם הומי אדם כבדרך כלל. לגבי יבוא סחורות חשוב לזכור שהוירוס עובר באוויר מדובר בוירוס ולא חיידק. לכן לפי הבנתי סיכוי קלוש שוירוס יעבור במגע עם סחורות. ללא ספק כבר מרגישים במחסורים של סחורות. נמשיך לעדכן

Dear

Appreciate you  care China virus all the time . during government trying every possible means , the virus diagonstics person decrease day by day .all of them under control, the effective medicine comes out also .

After government prolong the holiday for control virus , now . good news comes to us ,  the factory ,bank ,school will run step by step time . (part factory  ,bank ,logistic ,port ,express )Feb 10,(part factory )Feb 17 ,(part factory ,school )March1 , three times the all department will back to recovery . 

Our factory also run since Today ! 

Sorry much because of virus make you worry , but we hope and ensure and confidence China government , we try best follow government and  do well ,under control ,good news comes to us day by day ! 

Welcome anything request contact with us

Read More →

פד לעכבר כל מה שצריך לדעת, סוגים, עובי ואיכות המוצר

כללי

פד לעכבר, כן כן גם בשנת 2020 המוצר נפוץ ושימושי, חרף כך שעכברי הלייזר או האינפרה מסוגלים להתמודד היום על עבודה במשטח עץ , יחד עם זאת לפד יתרונות רבים, שימוש בפד אינו שורט לנו את משטח העבודה, התנועה הינה מהירה וסמן העכבר לא נתקע (מכירים את התופעה המעצבנת).

בשוק ישנם סוגים שונים של פדים (מלבניים, מרובעים, עגולים ואורטופדים).
הפג הנפוץ ביותר הינו הפד המלבני בעובי של כחמישה מ"מ. שטח ההדפסה רחב כ 23 ס"מ וכמובן שאיכות ההדפסה היא מהגבוהות בכל הקשור לדפוס על טקסטיל.
נתון חשוב שצריך לקחת בחשבון לפני בחירת טיב החומר הוא אופן החיתוך של הפד (חיתוך לא מיקצועי משאיר קצוות של חוטים פרומים , חיתוך בסכין יעודית לפדים שומרת על מרקם אחיד וללא בעיות.

Read More →

מדוע אנחנו זכינו בזכות לייצר את המדליות הנחשקות לתעשיה האווירית?

כללי

בשוק יש שחקנים חזקים שמתמחים בייצור מדליות וגביעים, כבודם במקומם.
היכולת לקבל מפרט מלקוח לנתח את הצורך, את איכות המוצר והמורכבות של המוצר (יצירת 4 לוגואיים שונים על מדליה ברוחב של חמישה סנטימטרים תוך מתן דגש על דיוק הצבע, איכות החומר, ליטוש ועמידות הם אלו הפרמטרים שאנו לוקחים בחשבון.
אבל קיבלתי מחיר קצת יותר זול ממה שהצעת?
זו שאלה שלבטח שמעתם אותה אין ספור פעמים וניתן לרשום על כך ספרים עבי כרס.
העולם מתחלק לשני סוגי לקוחות אלו שמחפשים את "הזול" שלא מעניין אותם האיכות, לא מעניין אותם שמנכ"ל של תאגיד ענק עוד רגע אמור לקבל את התשורה הספציפית ולא באמת מעניין אותם שהדיסק און קי לא יעבוד (אפילו שרשום עליו 64 גיגה אך בפועל הצ'יפ הוא זיוף אבל הם את שלהם עשו). לכן זיכרו אין שקל בתשעים אגורות ועל איכות משלמים. מבטיח להרחיב על כך בהמשך.

Read More →